UNIKALNA WSPÓŁPRACA

JEDNA KLINIKA Z JEDNEGO MIASTA

To proste – nie wspieramy więcej niż jednej kliniki tej samej branży w danym mieście, aby nie „kanibalizować” efektywności naszej pracy i sukcesów klientów. To nasza unikalna i lojalnościowa propozycja sprzedaży dająca Państwu gwarancję wyników i pracy tylko dla Was.

Zarządzamy wizerunkiem kliniki i lekarza

SOCIAL MEDIA

Podstawą naszej oferty jest zarządzanie wizerunkiem w mediach społecznościowych. Współpracując z nami masz gwarancję, że to co dla Ciebie stworzymy będzie po prostu najlepsze. Najszybciej sprawdzisz to odwiedzajac profile naszych pacjentów – bo to nasza autentyczna rekomendacja. 

Gdy już Twój wizerunek będzie na oczekiwanym przez Ciebie poziomie zajmiemy się strategią sprzedaży zabiegów poprzez dedykowane kampanie reklamowe. 

Pokażemy Twoją ofertę

FILMY ZABIEGOWE

Tworzymy filmy zabiegowe, które techniką realizacji, montażem oraz scenariuszem wyróżnią Twoją ofertę na rynku. Filmy zabiegowe pomagają w procesie edukacji pacjentów i przekonania ich do skorzystania z oferty kliniki.

Stworzymy reklamę kliniki

Filmy Reklamowe

Przygotujemy dla Ciebie reklamę Twojej Kliniki, czyli krótki spot reklamowy w którym pokażemy unikalne cechy kliniki oraz pracowników w niej pracujacych. Materiał można wykorzystać zarówno w reklamach sponsorowanych jak i wewnątrz kliniki na TV.

Zaprojektujemy Identyfikację Wizualną

LOGO ORAZ BRANDING

Potrzebujesz odświeżenia obecnego logo lub zaprojektowania go całkowicie na nowo? Przygotujemy dla Ciebie kilka unikalnych propozycji logo do wyboru oraz zaprojektujemy wyróżniające się hasło reklamowe. 

Podstawa twojego wizerunku

Strony Internetowe

Projektowane przez nas strony zdecydowanie wyróżniają się na rynku zarówno estetyką jak technologią. Potrafimy przewidzieć ruchy pacjentów na stronach internetowych i tak ich przeprowadzić przez ofertę, aby finalnie zadzwonili lub napisali do kliniki z pytaniem o zabieg.

Druk materiałów reklamowych

Materiały drukowane

Estetyczne materiały drukowane, których zarówno jakość jak i design będą przykuwały uwagę pacjentów to element kształtujący wizerunek “marki” kliniki. W zakresie naszej oferty jest zarówno projekt oraz druk z dostawą prosto do kliniki.