Co nas wyróżnia

Uzdrawiamy marketing Klinik i Lekarzy.

  1. Wyróżnia nas wiedza medyczna połączona z marketingowymi technikami pozyskiwania nowych pacjentów.
  2. Potrafimy odmienić wizerunek lekarza i kliniki w taki sposób, aby jego marka stała się zapamietywalna i wyróżniała się na tle rynku.
  3. Staniemy się dla Ciebie prawdziwym “partnerem” w biznesie. Dzięki dużej wiedzy rynkowej wiemy, które urządzenia i wyroby medyczne są dochodowe i dają szybki zwrot z inwestycji.

Zobacz przykład

Klienci

Nasi Pacjenci

UNIKALNA WSPÓŁPRACA

MASZ NAS NA WYŁĄCZNOŚĆ

Nie wspieramy więcej niż jednej kliniki tej samej branży w danym mieście, aby nie „kanibalizować” efektywności naszej pracy i sukcesów klientów. To nasza unikalna i lojalnościowa propozycja sprzedaży dająca Państwu gwarancję wyników i pracy tylko dla Was.

Poznaj

ZASADY WSPÓŁPRACY

Klinika Marketingu

ZYSKASZ PARTNERA

Pracujemy ponad 10 lat w środowisku medyczno-farmaceutyczny i dzięki temu posiadamy wiedzę, dotyczącą najczęstszych problemów lekarzy i placówek medycznych. Znamy doskonale rynek i zabiegi, urządzenia, i preparaty oraz wszystkich dostawców. Potrafimy doradzić jakie zabiegi są najbardziej rentowne oraz w jakie urządzenia warto inwestować mając porównanie w wielu klinikach na całym rynku i popyt pacjentów na konkretne zabiegi.

“Zdobycie mojego zaufania jest najwyższą rekomendacją, a pozycja kliniki SKINCONCEPT potwierdzeniem właściwego wyboru partnera do współpracy marketingowej.”

Anna Salomon – SKIN CONCEPT

Diagnoza

ZOBACZYSZ EFEKTY
MARKETINGU

Wyróżnia nas ścisła specjalizacja w marketingu medycznym i praca z lekarzami, dzięki czemu rozumiemy Twoje potrzeby i oczekiwania.
Potrafimy szybko przeprowadzić diagnozę i wprowadzić terapię marketingową, która zaowocuje wyleczeniem ze wszystkich dolegliwości a finalnie osiągnie sukces w sprzedaży usług.
Wiesz dlaczego chwalimy się naszymi Klientami oraz wynikami? Bo zawsze, możesz się ich zapytać o rekomendację i to jak się z nami pracuje.
 
Marketing Internetowy
100 %
Zarządzanie Kliniką
99 %
Wiedza Medyczna
98 %